Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tomáš A. Nový
21
“Tenis je ohrožený druh sportu, který nejde s dobou a neláká nové nadšence z řad mladších generací,” řekl Patrick Mouratogla, trenér Sereny Williamsové a majitel úspěšné tenisové akademie ve francouzském Nice. Současně dodává, že průměrný věk tenisového fanouška je 61 let!
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tomáš A. Nový
Myslíte, že to dělá někdo z budoucí vlády? Kdo? Já s vámi souhlasím v tom, že přehlíží nepatřičné chování některých, ale že by normalizovali nenávist a přehlíželi násilí na menšinách? To podle mě nikdo nedělá. Ostatně koho myslíte tou menšinou? Děkuji za vysvětlení.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zásadám prezidenta Pavla