Pek (Piráti): Cyklisté pomohli opravit hrad Buben

16.09.2019 17:36 | Zprávy

V neděli 15. září se uskutečnila Pirátská cyklojízda z Plzně na hrad Buben. Na dvě desítky cyklistů zdolalo trasu, dlouhou 22 kilometrů.

Pek (Piráti): Cyklisté pomohli opravit hrad Buben
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Svou vyjížďkou upozornili zejména na chybějící infrastrukturu pro cyklisty podél trasy, především kolem autobusového nádraží v Plzni. Velmi problematický je také úsek mezi Plzní a Vejprnicemi. K turistickému nepohodlí také přispívá neexistující lávka, která by spojila břehy u hradu Buben.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

14:04 Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o manipulaci BBC před americkými prezidentskými vo…