Pekarová Adamová (TOP 09): Na tuhle zbytečnost nedáme ani korunu

16.10.2021 8:38 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k projektu kanálu Odra – Dunaj – Labe

Pekarová Adamová (TOP 09): Na tuhle zbytečnost nedáme ani korunu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

Jestli chce Babišova vláda prezidentu Zemanovi udělat něčím radost, může se mu ze svého složit třeba na ozdravný pobyt v lázních. A ne stavět pochybný projekt za 500 milionů (celkem má stát stovky miliard), který renomovaní odborníci ve všech ohledech označili za nepřínosný pro Českou republiku – o ničivých dopadech na životní prostředí nemluvě.

Vláda totiž hodlá těsně před svým odchodem zcela vážně rozhodovat o stavbě kanálu Odra – Dunaj – Labe, za který dlouhodobě Miloš Zeman lobbuje.

Tak závažné rozhodnutí musí zůstat až na příští vládě, která vzešla z nynějších voleb a má tak podporu občanů. SPOLU na tuhle zbytečnost totiž nedáme ani korunu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

22:07 Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

Komentář na facebookovém profilu ke kompru, které na sociálního demokrata někdo rozesílá