Pekarová Adamová (TOP 09): Tchaj-wan o spolupráci velmi stojí

19.03.2023 18:50 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nadcházející cestě na Tchaj-wan

Pekarová Adamová (TOP 09): Tchaj-wan o spolupráci velmi stojí
Foto: Screen vysílání ČT24
Popisek: Markéta Pekarová Adamová

Tchaj-wan velmi stojí o spolupráci s Českou republikou – navzdory opozici, která veřejnosti nalhává opak. Proto se už příští týden uskuteční miseTaiwan (více ZDE).

Už teď mezi námi probíhá významná obchodní spolupráce, která bude i díky naší misi dále růst. V budoucnu má u nás Tchaj-wan například investovat 33 milionů dolarů do oblastí, které souvisejí s vývojem pokročilé technologie, jako jsou třeba čipy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Vládu budeme důsledně kontrolovat

16:17 Havel (TOP 09): Vládu budeme důsledně kontrolovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke jmenování nové vlády Andreje Babiše.