Pekarová Adamová (TOP 09): Už žádné výmluvy na „ten zlý Brusel“

27.11.2021 20:26 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k významu členství v Evropské unii

Pekarová Adamová (TOP 09): Už žádné výmluvy na „ten zlý Brusel“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

Jakkoliv mají Evropská unie či NATO své nedostatky, žádný z nich není sebemenším důvodem pro to, abychom úzce nespolupracovali a nepodíleli se na rozvoji.

Jde tu v první řadě totiž o naši bezpečnost a fakt, že jsme součástí největšího demokratického ekonomického bloku států na světě. Jakákoliv jiná alternativa by v současné době byla pro náš stát bezpečnostní a ekonomickou hrozbou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Robert Králíček byl položen dotaz

Obrana

Vy na jednu stranu nechcete navyšovat výdaje na obranu, že to není třeba, ale pak na druhou říkáte, že nemáme protidronovou ochranu, takže peníze na obranu jsou evidentně třeba. Nebo ne? A jak to, že jsme tak zaspali? Ani vy nejste ve vládě nováčci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Urbanová (STAN): Děláme to zbytečně příliš složité

22:33 Urbanová (STAN): Děláme to zbytečně příliš složité

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 175/2025 …