Pelhřimov: Město v létě hýří barvami

18.07.2020 16:58 | Zprávy
autor: PV

K malebnosti Pelhřimova určitě přispívá i květinová výzdoba ve městě a kruhová křižovatka u kina je v tomto směru zářným příkladem.

Pelhřimov: Město v létě hýří barvami
Foto: Archiv
Popisek: Pelhřimov

O výzdobu se pravidelně starají Technické služby města Pelhřimova, které nedávno doplnily lilie a další květiny z původní výsadby uvnitř „kruháku“ o 100 levandulí a 300 letniček (salvie, cinerárie, afrikány). Nedaleko kruhové křižovatky byly také založeny dva nové záhony a vysazeny letničkové směsi ze 40 druhů květin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Doprava

Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Marková: Případ Natálie Vachatová

22:01 Marková: Případ Natálie Vachatová

aneb Sáhněte jim na peníze a ten kvíkot by jim záviděla smečka podsvinčat