Pernica (KSČM): Rok 2018 bude opět rokem volebním

04.01.2018 10:53

Píše se rok 2018, ve kterém můžeme jasně prokázat svou prací naplnění volebního programu KSČM a tím i dosáhnout úspěchu v senátních a komunálních volbách.

Pernica (KSČM): Rok 2018 bude opět rokem volebním
Foto: KSČM
Popisek: Emil Pernica

Každý člověk má právo na vlastní názor. Nelze jej ovlivnit ani zakázat. A to je myslím dobře. Příkazy a zákazy jsou tím nejhorším, co by nás mohlo potkat. Svoboda projevu je jedním ze základních pravidel demokracie. Je však třeba se vyvarovat těch, jež věci překrucují a snaží se zneužívat důvěřivost svého okolí. KSČM prošla určitým vývojem a stojí na pevných základech, které vytvořily generace poctivých lidí. Prosazuje názory občanů, snaží se zlepšit jejich životní podmínky a vést republiku k prosperitě. O tom všem a mnohém dalším hovoří závěry kladenského sjezdu. Strana právě zde deklarovala své postoje k minulosti i vize budoucnosti. A právě proto jsou aktuální i dnes.

Nebojíme se přijmout odpovědnost a lze rozhodně hodnotit jako úspěch získání důležitých postů v Poslanecké sněmovně, ze kterých je náš hlas více slyšet. Nepřijmout tyto funkce by totiž znamenalo menší možnost prosadit jednotlivé body našeho volebního programu a tím zklamat ty, kteří nám dali svou důvěru. Máme ve straně spoustu odborníků a rozhodně není možné souhlasit s názorem, že strana stárne. Naopak v poslední době přichází mladí lidé, kteří se chtějí zapojit do práce. Život a zvláště politika je o hledání shody. Čerpejme vědomosti a zkušenosti od starších a nepodléhejme letargii, která se určitým skupinám hodí do krámu. Píše se rok 2018, ve kterém můžeme jasně prokázat svou prací naplnění volebního programu KSČM a tím i dosáhnout úspěchu v senátních a komunálních volbách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Jsem naštvaný a frustrovaný

22:30 Premiér Babiš: Jsem naštvaný a frustrovaný

Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne