Pilc (Svobodní): Ministr zdravotnictví zpopelnil právo na majetek

17. 12. 2015 11:15

Komunistický ministr zdravotnictví z ČSSD pokračuje ve snahách dřívějšího komunistického ministra zdravotnictví z TOP 09.

Pilc (Svobodní): Ministr zdravotnictví zpopelnil právo na majetek
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

Zákon má zakázat kouření v restauracích a například také reguluje cenu nealko nápoje v porovnání s cenou piva a tím porušuje vlastnická práva, protože právo na majetek znamená právo nakládat s majetkem podle vlastního rozhodnutí majitele.

Útok proti vlastnictví se kamufluje ochranou zdraví. Jako kdyby snad někdo vláčel ubohé trpící nekuřáky do zakouřené hospody. Tak ať tam nelezou!

Předseda TOP strany vypadl z role simulování pravicové opozice a tento komunistický útok proti majetkovým právům byl připraven podpořit.

Vládnoucí politici se chovají jako feudální vládci, majitelé všeho. Tito feudální vládci chtějí chovat obyvatelstvo jako dobytek a proto mají ambice diktovat lidem, jak mají nakládat se svým tělem a se svým životem a se svým majetkem.

„Každého člověka jmění se musí hájiti, a kdo se cizího jmění dotýká, kdo do cizího jmění sahá, jest komunista! Jen majitel sám právo má se svým jměním dle své vůle nakládati a každé míchání se do toho odjinud jest komunismus!“ – Karel Havlíček Borovský

Jedině důsledné respektování práva na majetek zachrání naši společnost a civilizaci a zastaví už probíhající pád do propasti barbarství.

autor je místopředseda krajského sdružení Svobodných v Ústeckém kraji a nekuřák

Vyšlo na blog.idnes.cz

Studie Liberálního institutu o zákazu kouření v restauracích: Kouření v restauracích, práva nekuřáků a legitimita státních zásahů

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv

5:36 DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv

Prohlášení k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu