Piráti: Europarlament opět podpořil Ukrajinu

17.02.2023 11:33 | Tisková zpráva

Evropská unie by měla přijmout již desátý balík protiruských sankcí do konce února. V dnešním usnesení k tomu vyzval Evropský parlament. Ten také výslovně podtrhl roli ruského prezidenta Vladimíra Putina v celém konfliktu.

Piráti: Europarlament opět podpořil Ukrajinu
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

On, stejně jako další ruští i běloruští představitelé, musí podle europarlamentu nést odpovědnost za trestný čin válečné agrese, který spáchali. Usnesení dnes podpořili také pirátští europoslanci, kteří vyzvali k co nejdřívějšímu ukončení války.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Klasická lepševická klauniáda

14:04 Rajchl (PRO): Klasická lepševická klauniáda

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci poslankyně STAN Michaely Šebelové na neúčast…