Piráti: Odmítáme nesmyslné nařčení ze šíření poplašné zprávy

06.08.2023 22:01 | Tisková zpráva
autor: PV

Reakce Pirátů na vyjádření města Kroměříž o rekonstrukci plaveckého bazénu

Piráti: Odmítáme nesmyslné nařčení ze šíření poplašné zprávy
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Po zveřejněné tiskové zprávě města Kroměříž ohledně rekonstrukce plaveckého bazénu, Piráti Kroměříž vehementně reagují na některé tvrzení radnice a rázně odmítají nesmyslné nařčení ze šíření poplašné zprávy.

Opoziční lídr za Piráty, Vratislav Krejčíř, kritizuje postoj města a zmiňuje, že citace starosty s ohledem na kožní onemocnění je výsměchem zdravému rozumu a potvrzuje jeho odcizení od skutečných problémů, kterým naši občané čelí.Je faktem, že lidé na ulicích a v diskuzích na internetu sami o těchto problémech píšou.

Piráti Kroměříž opakovaně v minulém volebním období upozorňovali na skutečný stav plaveckého bazénu a navrhli usnesení Radě města ke studiím modernizace starého bazénu a stavbě nového bazénu. „V rámci minulé koalice jsem byl poveřen vedením studidí, které byly následně připraveny. Avšak po volbách, bohužel, návrhy byly systematicky ignorovány radniční koalicí, což jen dokládá nedostatečnou péči a odpovědnost místní samosprávy. Samotnou zprávu bazénu mělo a má stále na starost organizace SZMK s místostarostou Karlem Holíkem, který se nyní zbaběle zbavuje odpovědnosti,“ doplnil k situaci zastupitel Krejčíř.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.