Piráti se podílí na vzniku zákona, který zlepší postavení zákazníků u mobilních operátorů

24.04.2019 15:09 | Zprávy
autor: PV

Poslaneckou sněmovnou dnes prošla prvním čtením novela zákona o elektronických komunikacích (ZEK). Ta má za cíl zjednodušit, zlevnit a zrychlit přechod mezi mobilními operátory.

Piráti se podílí na vzniku zákona, který zlepší postavení zákazníků u mobilních operátorů
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Za Piráty jsme ji podpořili. Už proto, že jsme před dvěma měsíci stáli u zrodu celé iniciativy, kdy jsme s návrhem na zlevnění přechodu mezi operátory přišli jako první a donutili tak premiéra situaci řešit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

23:08 Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…