Pirátská loď příští týden zakotví v osmi městech středních Čech

26.08.2017 22:49

Pirátská solární loď opustila Ústecký kraj. Po týdenní plavbě včera loď doplula do Kralup ve Středočeském kraji. Poprvé opouští vody Labe a vydává se na Vltavu. Ve středních Čechách loď postupně během následujícího více než týdne navštíví Kralupy, Roztoky, Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem, Poděbrady, Nymburk a Kolín.

Pirátská loď příští týden zakotví v osmi městech středních Čech
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

„Během zastávek v Ústí a Děčíně jsme postavili informační stánky, rozdali stovky volebních novin a debatovali s mnoha lidmi, kteří projevili zájem. Ale taky mám pár hudebních zážitků - minulý pátek u ústeckého nádraží jsem hrál na akordeon a doprovodila mě skupina buskerů. A v Děčíně jsem si zase zajamoval se skupinou Los Pelotudos v klubu Děčín,“ popisuje první týden plavby Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Loď se nyní přesouvá do středních Čech. První zastávkou ve Středočeském kraji byly Kralupy. V sobotu pak navštíví Roztoky a v neděli se loď vydá k soutoku Labe a Vltavy na Mělníku. V pondělí tam proběhne další ze série koncertů středočeské kampaně lídra Pirátů Ivana Bartoše s názvem FreeRide Tour, na kterém nebudou opět chybět legendy James Cole, GnostaG nebo MessenJah.

„Příští týden se opět poplavíme po Labi. V úterý zastavíme v Neratovicích a ve středu budeme v Brandýse – opět s Ivanem Bartošem. Ve čtvrtek v Poděbradech a v pátek v Nymburce se budou zastávky lodi opět křižovat s FreeRide Tour, na které nemůže Ivan Bartoš chybět. Prakticky při všech zastávkách se můžou návštěvníci svézt lodí a poslechnout si i výklad o jejích technických detailech. A například v Neratovicích chystáme piknik,“ popisuje plány František Kopřiva, koordinátor plavby ve Středočeském kraji a kandidát Pirátů pro Sněmovní volby.

Pirátská plavba do Sněmovny je součástí kampaně a představuje program Pirátů a jejich kandidáty pro sněmovní volby. Pravidelně se kříží se zastávkami FreeRide Tour Ivana Bartoše. Kromě těchto akcí mají lidé možnost potkat ještě pirátský autobus, který do voleb navštívit všechna okresní města v zemi.

Plán plavby lodi, cesty autobusu i zastávky FreeRide Tour naleznete ZDE a ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ptáček (TOP 09): Žižkovské listy by mohly být studijním materiálem fake news

4:33 Ptáček (TOP 09): Žižkovské listy by mohly být studijním materiálem fake news

Komentářna facebookovém profilu ke stavu médií na Praze 3