Plamínková (STAN): Čtyři ulice v Horních Počernicích projdou rekonstrukcí

22.12.2016 20:21 | Zprávy
autor: PV

Rekonstrukce povrchu, instalace dešťové kanalizace a montáž zpomalovacích prvků čeká ulice Dolská, Meziluží, Bříšťanská a Machovská v Horních Počernicích.

Plamínková (STAN): Čtyři ulice v Horních Počernicích projdou rekonstrukcí
Foto: starostove-nezavisli.cz
Popisek: Jana Plamínková (STAN)

Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvhodnější nabídky, kterou podala společnost Cetus Plus, a. s. s nabídkovou cenou 9 580 594 Kč bez DPH.

„Úpravami uvedených komunikací dojde ke zklidnění dopravy a celkovému zlepšení bezpečnosti v místě,“ upřesnila radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Evropští lidovci zneužívají svoji pozici

6:02 Gregorová (Piráti): Evropští lidovci zneužívají svoji pozici

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Chat Control.