Plamínková (STAN): Světice nyní bdí nad bezpečností všech pracovníků

23.03.2017 7:32 | Zprávy

Slavnostního osazení sošky sv. Barbory se dnes dočkal kolektor u Hlávkova mostu. Dřevěné sošce sv. Barbory, patronce horníků, ochránkyni a pomocnici v nouzi, požehnal páter Benedikt z Benediktinského arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty.

Plamínková (STAN): Světice nyní bdí nad bezpečností všech pracovníků
Foto: STAN
Popisek: Jana Plamínková

Sošku pak převzal stavbyvedoucí a po spuštění do vyhloubené stavební jámy ji uložil do vitríny nad ústím ražené části kolektoru.

Akce se zúčastnila zástupkyně investora, radní hl. m. Prahy pro infrastrukturu, technickou vybavenost a životní prostředí Jana Plamínková. Přítomni byli rovněž generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti Subterra, a.s., Ondřej Fuchs a předseda představenstva společnosti HOCHTIEF CZ, a. s., Tomáš Bílek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

4:31 Nováková (TOP 09): Děti a školy nemohou dál čekat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství