Plzeň 3: V zadních Skvrňanech se už lépe parkuje

17.06.2018 6:33 | Zprávy

V prostoru stávajícího parkoviště a v části bývalého hřiště před bytovými domy Vojanova 9 – 15 ve Skvrňanech vybudoval plzeňský centrální obvod nové parkoviště, které je samozřejmě doplněno vyhrazeným stáním pro vozidla přepravující těžce pohybově postižené.

Plzeň 3: V zadních Skvrňanech se už lépe parkuje
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

„Celkový počet parkovacích míst pro osobní automobily je 72“, informuje Radislav Neubauer, starosta Městského obvodu Plzeň 3. „V místě parkoviště vznikly nové chodníky a plocha pro stání nádob na komunální odpad. Při té příležitosti jsme nechali před obytnými domy provést výměnu povrchů chodníků a při východní straně parkoviště zřídit pískoviště“, dodal starosta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Česko je podle vás bezpečná země

Proč ale pak tak tlačíte na navyšování výdajů na obranu? Já bych nebyla proti, kdyby jinde nebyli potřeba podle mě mnohem víc. Nebo by se aspoň stejně jako na obranu navyšovaly i peníze v jiných resortech a nezvedali jste nám daně. Děkuji za vyjádření. Saudová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Nacisty ve vládě nechceme

17:03 Levice: Nacisty ve vládě nechceme