Pojezný (KSČM): Co nám nadělí rok 2019?

29.11.2018 4:34 | Zprávy

I když nebudeme nadšeni, dojde ke zdražení plynu, elektřiny, tepla i vody. Domácnosti čeká tedy zvýšení výdajů.

Pojezný (KSČM): Co nám nadělí rok 2019?
Foto: kscm.cz
Popisek: Poslanec KSČM Ivo Pojezný

I když nebudeme nadšeni, dojde ke zdražení plynu, elektřiny, tepla i vody. Domácnosti čeká tedy zvýšení výdajů. Jedním z důvodů je i zvýšená ochrana životního prostředí. Velmi narostly ceny emisních povolenek. Například zdražení uhlí zvýšilo i ceny nákupů uhelným elektrárnám, které u nás vyrábějí téměř polovinu elektrické energie.

Jistě z této situace nemáme nikdo radost. Zvýšení cen vody může dosáhnout čtyř až pěti procent. Toto zvyšování cen registrujeme i v jiných zemích evropské unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Svoboda projevu

Když mluvíte o svobodě projevu, uvědomujete si, že to byla vaše vláda, která se ji snažila omezit? Kdo třeba vypínal weby nebo rozjel boj proti dezinformacím, za kterými jste schovávali podle mě úplně vše? A kdo urážel ty, co vyslovili jiný názor a nálepkoval je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahradil: Havlovi se ten dalajláma dal aspoň věřit, téhle partě ne

17:03 Zahradil: Havlovi se ten dalajláma dal aspoň věřit, téhle partě ne

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě skupiny senátorů u dalajlámy.