Politické hnutí OMMO opravdu kandidovat bude

21.07.2014 8:51

Protože se nám množí dotazy týkající se kandidování OMMO v nadcházejících podzimních komunálních volbách, chtěli bychom ujistit všechny fandy i ty ostatní, že hnutí OMMO opravdu v těchto volbách kandidovat bude.

Politické hnutí OMMO opravdu kandidovat bude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Protože se nám množí dotazy týkající se kandidování OMMO v nadcházejících podzimních komunálních volbách, chtěli bychom ujistit všechny fandy i ty ostatní, že hnutí OMMO opravdu v těchto volbách kandidovat bude. A to na několika místech, také mimo obce a města Ústeckého kraje. I přes skromné finanční možnosti se nám to zadaří i mimo tento kraj, za což patří všem zájemcům upřímný dík.

Další informace, jak jsme slíbili, přineseme. Nespěchejte na nás i my trpělivě přesvědčujeme Vás, občany, abyste to s námi zkusili, máte-li důvody k nespokojenosti se správou věcí veřejných ve Vašem městě a obci a chcete změnu k lepšímu, zkuste to s námi a kontaktujte nás na hnutiommo@hnutiommo.cz nebo skrze kontaktní formulář na titulní stránce. Děkujeme.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Občané městu, město občanůmTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Bartoš: Konec zakázek pro firmy ruských oligarchů

21:09 Ministr Bartoš: Konec zakázek pro firmy ruských oligarchů

Komentář na facebookovém profilu k připravovanému zákonu, který by zamezil veřejným zakázkám pro rus…