Portová (Úsvit-NK): Přátelství se utužuje u Fidela

07.04.2016 16:47 | Zprávy
autor: PV

Přátelství ČSSD a ODS s hnutím ANO je třeba upevnit pod horkým kubánským sluncem, s Havana rumem, doutníky a krásnými Kubánkami.

Portová (Úsvit-NK): Přátelství se utužuje u Fidela
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dita Portová

Plzeňská ČSSD a ODS už spolu táhnou léta. Vládnou společně na magistrátě a vše nasvědčuje tomu, že pokud volič umožní, bude nové složení kraje kopií města. Aby i na kraji, stejně jako v Plzni zavládl klid a kontrolní výbor raději nekontroloval, bylo třeba upevnit i přátelství s hnutím ANO. A tak všichni svorně v sobotu vyrazili utužit své přátelství na Kubu. Řada politiků si zvykla poznávat exotické kraje za peníze daňových poplatníků, ani náš kraj není výjimkou.

Jakým bude Kuba přínosem pro ekonomiku města Plzně a Plzeňského kraje mi není jasné. Kuba s investicemi do našeho kraje asi nepůjde a diktátorským způsobům se naši chlapci školit nemusí. Jedině, že by tam jeli poměřit své zkušenosti, které načerpali ve svých stranách. Ráda si počkám, s čím se delegace po návratu pochlubí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…