Poslanec Radim Holeček pomáhá splnit přání malému Adamovi, který má drogově závislou matku

10.08.2015 13:42

V rámci celorepublikového projektu „Plňme přání Nadačního fondu MA-MA Foundation“ ve středu 12. srpna 2015 splní další přání , již s pořadovým číslem 6. "Malý Adam z Ústí potká svůj fotbalový idol Davida Lafatu“.

Poslanec Radim Holeček pomáhá splnit přání malému Adamovi, který má drogově závislou matku
Foto: Archiv Radima Holečka
Popisek: Radim F. Holeček
reklama

Adam Moravec je skromný dvanáctiletý kluk z Krásného Března, který miluje fotbal a je brankářem   FK Jiskra Velké Březno na Ústecku.

Adam spolu s mladší sestřičkou nežijí v běžné rodině s mámou a tátou. Jejich drogově závislá matka se o ně není schopná starat a tak obě děti žijí spolu se svými prarodiči. Ale i přesto, že příjmy rodiny jsou značně omezené, snaží se babička s dědou pro svá vnoučata dělat maximum a všemožně je podporují. Adam je sportovně nadaný a speciálně fotbal je pro něj vším.

Příběhu talentovaného fotbalisty Adama Moravce si všiml i poslanec za Ústecký kraj pan Radim F. Holeček, který nad projektem „Plňme přání“ Nadačního fondu MA-MA Foundation převzal na rok 2015 záštitu. Kontaktoval proto zakladatelky fondu Martinu Koudelkovou a Martinu Motshagen s přáním splnit Adamovi sen a zorganizovat setkání s ambasadorem nadačního fondu MA-MA Foundation s kapitánem fotbalové Sparty a českým reprezentantem Davidem Lafatou.

Toto setkání by mělo přinést do Adamova života veliké překvapení, radost a úsměv na tváři. Uskuteční se 12. srpna (AC SPARTA (tréninkové hřiště / stadion AC Sparta, M. Horákové 1066/98). Přání číslo 6 se realizuje za pomoci:  společnosti KDM Management SE, ambasadorovi projektu Plňme přání Davidovi Lafatovi, poslanci Radimovi F.Holečkovi a restauraci McDonald´s.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Ministryně financí opakovaně zkouší habaďůru na drobné podnikatele

17:30 Laudát (KAN): Ministryně financí opakovaně zkouší habaďůru na drobné podnikatele

Komentář na facebookovém profilu k návrhům ministryně financí Schillerové na pomoc podnikatelům, pos…