Poslankyně Chalánková (TOP 09) chystá seminář o zkrácených pracovních úvazcích

31.01.2016 8:36 | Zprávy
autor: PV

Místopředsedkyně TOP 09 Jitka Chalánková připravuje seminář, kde budou experti i zástupci státu debatovat o využití zkrácených pracovních úvazků.

Poslankyně Chalánková (TOP 09) chystá seminář o zkrácených pracovních úvazcích
Foto: top09.cz
Popisek: Poslankyně za TOP 09 Jitka Chalánková

V diskuzi promluví například výkonný ředitel Unie zaměstnavatelských svazů Vít Jásek nebo Blanka Brabcová z Národního centra pro rodinu.

KDY: úterý 2. 2. 2016 od 10:00

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): VRT je budoucnost evropské dopravy

12:12 Kupka (ODS): VRT je budoucnost evropské dopravy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k schválení VTR trati Praha - Drážďany poslanci němec…