Pospíšil (TOP 09): Airbnb? Řešením není žádná forma zákazu

18.02.2020 21:01 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Airbnb

Pospíšil (TOP 09): Airbnb? Řešením není žádná forma zákazu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pospíšil

Jako pravicového politika mě vždycky nadzvedne ze židle, když slyším o tom, že se má v podnikatelském sektoru něco zakázat.

A týká se to i Airbnb v Praze. Všichni si uvědomujeme, že společně s tímto fenoménem přišla celá řada neduhů, dokonce je sám doma pociťuji. Ale řešením není žádná forma zákazu, jak navrhují někteří naši koaliční partneři. Řešením je narovnání podmínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Bylo to na normální, či šifrovaný telefon, pane bývalý ministře?

9:06 Mašek (ANO): Bylo to na normální, či šifrovaný telefon, pane bývalý ministře?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tvrzení Víta Rakušana (STAN), že mu volala turistka…