Pospíšil (TOP 09): Musíme investovat, abychom přežili krizi s nejmenšími možnými škodami

12.02.2019 7:34 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k investičnímu rozpočtu pro Prahu

Pospíšil (TOP 09): Musíme investovat, abychom přežili krizi s nejmenšími možnými škodami
Foto: TOP 09
Popisek: Jiří Pospíšil

Včera jsme schválili investiční rozpočet pro Prahu. Na investice je připraveno přes 19 miliard korun, což je v tomto desetiletí nejvyšší částka.

V době ekonomického růstu je nutné investovat do prorůstových opatření, abychom byli schopní přežít krizové období s nejmenšími možnými škodami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPD: Zákeřné zastřelení vlasteneckého aktivisty Charlieho Kirka odsuzujeme

6:23 SPD: Zákeřné zastřelení vlasteneckého aktivisty Charlieho Kirka odsuzujeme

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…