Pospíšil (TOP 09): Za jejich obrovské nasazení, za obětavost, laskavost a empatii

12.05.2021 21:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Mezinárodnímu dni zdravotních sester

Pospíšil (TOP 09): Za jejich obrovské nasazení, za obětavost, laskavost a empatii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda pražské krajské organizace TOP 09 Jiří Pospíšil

Přesně v tento den se před 201 lety narodila zakladatelka a průkopnice povolání zdravotní sestry - Florence Nightingalová.

Byla to ona, kdo si za svoji obětavou ošetřovatelskou práci při Krymské válce, kde pracovala v armádní nemocnici, vysloužila přezdívku “Dáma s lampou“, kdy v noci obcházela raněné vojáky, povídala si s nimi a snažila se ulevit jejich bolestem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

23:08 Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

Vybízíme vládu ČR, aby nesnižovala výdaje na obranu a aby se zasazovala o pokračování co nejširší a …