Premiér Babiš: Je důležité mít jednotnou komunikaci

07.04.2021 15:45 | Zprávy

Předseda vlády Andrej Babiš uvedl ve středu 7. dubna 2021 do funkce nového ministra zdravotnictví Petra Arenbergera. Nového ministra předtím jmenoval do funkce na návrh premiéra prezident Miloš Zeman.

Premiér Babiš: Je důležité mít jednotnou komunikaci
Foto: Screen FB Andreje Babiše
Popisek: Andrej Babiš

Petr Arenberger, který se ujal funkce ministra zdravotnictví, působil jako ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Ve funkci nahradil Jana Blatného, jehož prezident Miloš Zeman na návrh předsedy vlády k dnešnímu dni z funkce odvolal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Růst hřibů má skončit. Doporučuji volit jiné druhy

8:02 Lachnit (ANO): Růst hřibů má skončit. Doporučuji volit jiné druhy

Může se zdát, že hlavní houbařská sezóna už skončila, nicméně v Praze potrvá až do konce roku.