Premiér Babiš: Nejsme členské země druhé kategorie

26.04.2019 7:32 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k jednání představitelů V4 s japonským premiérem

Premiér Babiš: Nejsme členské země druhé kategorie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Bratislavský hrad. Je to už druhé společné setkání V4 s japonským premiérem. Pan premiér Abe bude jednat taky v Bruselu s představiteli Evropské unie. Jsem přesvědčený, že V4 vnímá v rámci Evropy jako silný blok.

Postupujeme společně, máme stejné a jasné názory na nepřijatelnou ilegální migraci, na plýtvající budoucí rozpočet Evropské unie, na málo funkční vnitřní trh Evropské unie, na pomalé rozšiřování Evropské unie i Schengenského prostoru i dvojí kvalitu potravin, ta je pro nás nepřijatelná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červenka (Trikolora): Nalijme si čistého vína

12:06 Červenka (Trikolora): Nalijme si čistého vína

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k akcím, připomínajícím výročí války na Ukrajině