Premiér Babiš: Situace v Bělorusku je skutečně vážná

14.08.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k situaci v Bělorusku

Premiér Babiš: Situace v Bělorusku je skutečně vážná
Foto: repro FB, tan
Popisek: Andrej Babiš

Dnes ráno jsem apeloval na Charlese Michela a Ursulu von der Leyen ohledně situace v Bělorusku, která je skutečně vážná.

Po dohodě s Mateuszem Morawieckim jsem požádal o svolání urgentní videokonference členů Evropské rady. A vyslání jasného signálu ohledně sankcí, které musí trvat, dokud v Bělorusku neproběhnou svobodné a transparentní volby za účasti mezinárodních pozorovatelů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musílek (CzP): Výsledky summitu NATO nás zklamaly, ale nepřekvapily

6:02 Musílek (CzP): Výsledky summitu NATO nás zklamaly, ale nepřekvapily

Další plánovaný růst výdajů na obranu přinese především obrovské zisky zbrojním firmám, ukrojí ve vš…