Premiér Babiš předal cenu Arnošta Lustiga Čechoameričanovi Paulu Rausnitzovi

25.05.2018 15:22 | Zprávy
autor: PV

Předseda vlády Andrej Babiš se ve čtvrtek 24. května 2018 zúčastnil sedmého ročníku předávání ceny Arnošta Lustiga.

Premiér Babiš předal cenu Arnošta Lustiga Čechoameričanovi Paulu Rausnitzovi
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Devadesátiletého podnikatele česko-amerického původu, majitele přerovské společnosti Meopta-optika Paula Rausnitze, ocenil premiér v rezidenci pražské primátorky společně s Janem Pirkem, předsedou Výboru Ceny Arnošta Lustiga, a pražskou primátorkou Adrianou Krnáčovou.

„Vážený pane Paule Rausnitzi, dovolte, abych Vám vyjádřil hlubokou úctu a poděkoval Vám za Váš přínos českému národu. Většina z naší generace si neumí představit hrůzy války, velice si proto vážím Vašeho odhodlání a odvahy bojovat za svobodu a demokracii. Vysoce si cením způsobu, jakým jste po revoluci v roce 1989 ze společnosti Meopta vybudoval jednu z nejsilnějších světových značek,“ řekl při slavnostním udílení premiér Andrej Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Německá zelená elektřina polyká stále vyšší dotace

21:03 Svobodní: Německá zelená elektřina polyká stále vyšší dotace

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k obnovitelným zdrojům elektřiny v Německu