Premiér Fiala: I v takto kritickém roce jsme investovali

07.01.2023 11:47 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke konsolidaci veřejných rozpočtů

Premiér Fiala: I v takto kritickém roce jsme investovali
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Petr Fiala

Musíme konsolidovat veřejné rozpočty, zároveň však nesmíme nechat lidi padnout. Sociální smír je také velká hodnota, je to i hodnota pravicová. Nemám problém s tím, že v této době dáváme spoustu peněz na to, abychom pomohli lidem i firmám. Považuji to za správné také z hlediska budoucí prosperity.

Jsem spokojen s tím, že zároveň investujeme do dopravy rekordní částky, zvýšili jsme peníze, které jdou do vzdělání, na obranu. I v takto kritickém roce jsme investovali a budeme v tom pokračovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Fialův kabinet nám tady zanechal past

21:02 Ministryně Schillerová: Fialův kabinet nám tady zanechal past

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny 13. května 2026 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění ně…