Premiér Fiala: Mám obrovskou radost, že něco tak unikátního se podařilo vybudovat v ČR

13.06.2022 16:34 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k Simulačnímu centru Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Premiér Fiala: Mám obrovskou radost, že něco tak unikátního se podařilo vybudovat v ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Na Masarykově univerzitě v Brně jsem se zúčastnil slavnostního otevření Simulačního centra Lékařské fakulty. Mám obrovskou radost, že něco tak unikátního se podařilo vybudovat u nás v ČR. Je to velká věc, centrum je nejmodernější ve střední Evropě a budova zároveň získala i architektonická ocenění.

Centrum má za úkol připravit studenty na povolání lékaře. Budou si zde moci vyzkoušet všechny lékařské postupy a zažít je na vlastní kůži, jako kdyby se starali o reálného pacienta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

LPG

Proč necháte, aby se po vaší regulaci cen benzínu a nafty čerpačky hojily na majitelích aut s LPG? Od začátku krize se cena LPG zvedla průměrně o cca 50% a vy s tím neděláte vůbec nic! Vyhovuje vám to, protože vyberete víc na dani?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlaváček (STAN): Na východě Prahy vyroste nová čtvrť

23:08 Hlaváček (STAN): Na východě Prahy vyroste nová čtvrť

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k projektu nové čtvrti v Dolních Počernicích a Dubči