Premiér Fiala: Přeji všem Brňanům, ať mají stejnou radost jako já

19.11.2024 9:15 | Monitoring
autor: PV

V pondělí 18. listopadu 2024 otevřel premiér Petr Fiala společně s ministrem dopravy Martinem Kupkou další úsek Velkého městského okruhu Brno, konkrétně část Žabovřeská. Stavba patřila k technologicky nejnáročnějším projektům ŘSD kvůli skalnímu masivu na jedné straně a řekou Svratkou na straně druhé.

Premiér Fiala: Přeji všem Brňanům, ať mají stejnou radost jako já
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Fiala

Odstřely skalního masivu, horolezci zavěšení ve skále, potápěči v řece Svratce, to vše bylo součástí technologicky mimořádně náročné stavby Velkého městského okruhu v Brně v ulici Žabovřeská. Rozšíření silnice I/42 v úseku, kde denně projede čtyřicet tisíc aut, pomůže omezit dopravní zácpy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

kupka pouze parazituje na práci havlíčka a fiala se k tomu přisál, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusecharl , 19.11.2024 9:45:28

|  10 |  0

Další články z rubriky

Havlíček (ANO): Jsme na tom domluvení s podnikatelským sektorem

22:31 Havlíček (ANO): Jsme na tom domluvení s podnikatelským sektorem

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny 14. dubna 2026 k potvrzení trvání stavu legislativní nouze.