Premiér Fiala: Shoda by měla panovat napříč celým politickým spektrem

11.03.2025 11:17 | Monitoring

Předseda vlády ČR Petr Fiala se v pondělí 10. března 2025 zúčastnil na Pražském hradě setkání nejvyšších ústavních činitelů k zahraniční politice.

Premiér Fiala: Shoda by měla panovat napříč celým politickým spektrem
Foto: Repro X
Popisek: Petr Fiala při projevu o zbrojení

Prezident republiky Petr Pavel kromě premiéra přivítal předsedu Senátu Miloše Vystrčila, předsedkyni Poslanecké sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou a vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci také ministryni obrany Janu Černochovou a ministra zahraničních věcí Jana Lipavského. Hlavním tématem kromě bezpečnosti a obrany byly také transatlantické vztahy. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Prezident a Ústava

Tvrdíte, že prezident nejedná protiústavně. Kde je Ústavě uvedeno, že má prezident právo zasahovat do programového prohlášení vlády, což chce? Děkuji za odpověď Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Doufám, že opoziční poslanci, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseD , 11.03.2025 12:16:10
se nenechají vmanévrovat do vašeho válečnického šílenství a zbrojení na úkor životní úrovně našich občanů a na úkor zvyšování státního dluhu. Váš spojenec jsou USA a ne Brusel, kde vládnou šílenci.

|  8 |  0

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

23:08 Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

Při projednání rozpočtu města Liberec na rok 2026 poukázal klub Liberec otevřený lidem na příčiny to…