Premiér Sobotka bude jednat s řediteli nemocnic a navštíví průmyslové zóny

11.05.2016 21:07 | Zprávy

V pátek 13. května 2016 navštíví předseda vlády Bohuslav Sobotka Karlovarský kraj. V Karlových Varech se zúčastní mimořádného zasedání Rady Karlovarského kraje a následně bude jednat se zástupci vedení a odborů nemocnic v kraji.

Premiér Sobotka bude jednat s řediteli nemocnic a navštíví průmyslové zóny
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

V Sokolově si premiér Sobotka prohlédne lokality, kde by v budoucnu mohly vzniknout průmyslové zóny, a následně se zúčastní otevření závodu na výrobu lakovaných klik v průmyslové zóně Ostrov.

Termín
13. května 2016

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartůšek (Přísaha): Polsko má špičkové dálnice. Co máme my? Rozhledny

14:02 Bartůšek (Přísaha): Polsko má špičkové dálnice. Co máme my? Rozhledny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k čerpání peněz z EU.