Premiér Sobotka ke kongresu ODS: Strana stále nepochopila, co se vlastně stalo

17.01.2016 6:35 | Zprávy
autor: PV

"Měli jsme mnohem víc úspěchů než chyb," řekl Petr Fiala na kongresu ODS. Ukazuje se, že navzdory všem velkým řečem ODS stále nepochopila, co se vlastně stalo a za co za všechno nese odpovědnost.

Premiér Sobotka ke kongresu ODS: Strana stále nepochopila, co se vlastně stalo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Velkou část posledních dvou let jsme totiž strávili intenzivním úklidem velkého nepořádku, který tu zanechala Nečasova vláda: naprostá ztráta důvěry lidí v politiku, hospodářská recese, pokles platů, zastavené dopravní stavby, katastrofální čerpání eurofondů, daňové úniky, finančně zdevastovaná armáda a policie, podfinancované zdravotnictví a sociální služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Potrestáte Šichtařovou za ta její videa?

Jestli to chápu správně, i podle vás je nepřípustné, aby si ve sněmovně natáčela videa s vlastní reklamou. Podle všeho s nimi nechce skončit. Budete to řešit disciplinárně, když domluva je podle všeho k ničemu a ona s tím nechce přestat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (TOP 09): Íránský lid si zaslouží svobodu

14:04 Havel (TOP 09): Íránský lid si zaslouží svobodu

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na události v Íránu