Premiér Sobotka v Sasku: Splavnost Labe i vysokorychlostní železnice jsou společné priority našich zemí

12.06.2015 19:50 | Zprávy
autor: PV

Předseda vlády Bohuslav Sobotka při své návštěvě v Sasku v pátek 12. června 2015 společně s ministrem dopravy Danem Ťokem jednali s ministerským předsedou Saska Stanislawem Tillichem a ministerským předsedou Saska-Anhaltska Reinerem Haseloffem.

Premiér Sobotka v Sasku: Splavnost Labe i vysokorychlostní železnice jsou společné priority našich zemí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

 Hlavním tématem setkání byl rozvoj dopravního spojení obou zemí, především projekt vysokorychlostní železnice mezi Prahou a Drážďanami a rovněž udržování splavnosti Labe.

Premiér Bohuslav Sobotka zahájil pracovní cestu do Saska setkáním s ministerským předsedou Saska Stanislawem Tillichem v Petrovicích, kde navštívili Společné centrum česko-německé policejní a celní spolupráce. Návštěva centra navázala na společné jednání z roku 2014, kdy jedním z bodu jednání byla také policejní spolupráce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Írán se zbraněmi hromadného ničení je hrozbou pro celý svět

10:21 Okamura (SPD): Írán se zbraněmi hromadného ničení je hrozbou pro celý svět

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k situaci kolem Íránu