Prezident Pavel: Začali jsme odstraňovat bezpečnostní rámy

18.04.2023 14:01 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke konci přísných bezpečnostních opatření na Pražské hradě.

Prezident Pavel: Začali jsme odstraňovat bezpečnostní rámy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident republiky Petr Pavel

Pražský hrad se v posledních letech stal téměř nepřístupným místem. Nejen kvůli bezpečnostním rámům u vstupů, ale také kvůli celkovému dojmu. Hrad působil jako uzavřená doména úředníků, kde lidé nejsou vítáni. Slíbil jsem, že udělám, co bude v mých silách, aby se Pražský hrad občanům znovu otevřel. A také, aby se sem vrátily kulturní, společenské a vzdělávací akce.

Mám radost, že dnes čekali lidé ve frontě u vstupu snad naposledy. Dnes jsme začali odstraňovat bezpečnostní rámy a povinné kontroly nahradí pouze namátkové. Tato změna se děje na základě analýzy bezpečnostní situace, kterou připravila policie, a se kterou jsem se seznámil. Na odstranění bezpečnostních bariér proti nechtěnému vjezdu vozidel ještě pracujeme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

HHH, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseantares.h , 18.04.2023 15:20:44
Ten Pávek je tak hrozně nudný a nezáživný člověk ,že je mi úplně jedno co dělá! Chová se spíš jak správce hradu než jako prezident:-(

|  5 |  0

Další články z rubriky

Sedmihradská (STAN): Náš klub připravil Chytrou reformu

15:14 Sedmihradská (STAN): Náš klub připravil Chytrou reformu

Projev na 25. schůzi Poslanecké sněmovny dne 15. července 2026 k zákonu o evidenci tržeb