Prezident Zeman: Patřím k velkým ctitelům Alexandrovců, je to tragédie

25.12.2016 12:33 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v neděli dne 25. prosince 2016 kondolenční telegram Vladimiru Putinovi, prezidentovi Ruské federace, v souvislosti s havárií armádního letadla u Soči.

Prezident Zeman: Patřím k velkým ctitelům Alexandrovců, je to tragédie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Vážený pane prezidente,

s hlubokým pohnutím jsem přijal zprávy o dnešní havárii armádního letadla u Soči, která si vyžádala mnoho nevinných lidských životů. Tragédie je o to smutnější, že postihla jeden z nejvýznamnějších ruských uměleckých souborů, k jehož velkým ctitelům sám patřím.

Dovolte mi, vážený pane prezidente, abych vyjádřil jménem České republiky i jménem svým hlubokou soustrast rodinám a blízkým zahynuvších, celému ruskému národu i všem milovníkům kultury na celém světě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregor (Motoristé): Rakušan ani nedošel, aby nemusel vysvětlovat

21:03 Gregor (Motoristé): Rakušan ani nedošel, aby nemusel vysvětlovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolební debatě na CNN Prima News