Prezident pozval starostu Otrokovic Budka (ČSSD) na oslavy státního svátku

28.10.2014 9:23 | Zprávy
autor: otrokovice.cz

K příležitosti státního svátku ke Dni vzniku Československa se dostalo významného pozvání starostovi Otrokovic Jaroslavu Budkovi z Kanceláře prezidenta republiky. Na Pražský hrad zavítá 28. října 2014 starosta i se svojí manželkou.

Prezident pozval starostu Otrokovic Budka (ČSSD) na oslavy státního svátku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Budek, starosta města Otrokovice

„Pozvání pana prezidenta si nesmírně vážím a vnímám je jako vyslovení pocty našemu městu a občanům. Při jeho nedávné návštěvě v Otrokovicích jsme si připomněli události z roku 1997 a pan prezident se s úctou vyslovil k práci jak vedení, tak občanů města, kteří zvládli obnovu Otrokovic po katastrofických následcích povodní,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Zajišťujeme vláhu pro českou ekonomiku

10:17 Ministryně Schillerová: Zajišťujeme vláhu pro českou ekonomiku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k financování ekonomiky