Prezident republiky zaslal kondolenční telegram čínskému prezidentovi

08.08.2014 11:39 | Zprávy
autor: Miloš Zeman

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v pátek dne 8. srpna 2014 kondolenční telegram Xi Jinpingovi, prezidentovi Čínské lidové republiky, v souvislosti se zemětřesením na jihu Číny.

Prezident republiky zaslal kondolenční telegram čínskému prezidentovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Vážený pane prezidente,

se zármutkem jsem přijal zprávu o tragickém zemětřesení v provinciích Yunnan, Sichuan a Guizhou na jihu Číny, které si již vyžádalo téměř 600 lidských obětí a 2000 zraněných.

Dovolte mi, abych Vám proto touto formou vyjádřil jménem celé české veřejnosti i jménem svým hlubokou soustrast Vám i rodinám obětí. Chtěl bych Vás také ujistit, že jsme v této pohnuté chvíli myšlenkami s Vámi.

Miloš Zeman
prezident České republiky

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Bezdomovectví zhoršuje duševní i fyzické zdraví

12:04 Levice: Bezdomovectví zhoršuje duševní i fyzické zdraví

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bezdomovectví.