Pribula (ANO): Trestní oznámení na Sobotku, Bělobrádka, Hermana, Fialu, Gazdíka, Kalouska...

22.12.2017 15:19

Najde se odvaha a podá trestní oznámení na Sobotku, Bělobrádka, Hermana, Fialu, Gazdíka, Kalouska? Za zločinné společní ve prospěch cizí moci? Za tolerování a napomáhání korupce a krytí mega rozkrádání státního majetku! Za podporu útočných válek vedené NATO a zločiny proti míru včetně vlastizrady!

Pribula (ANO): Trestní oznámení na Sobotku, Bělobrádka, Hermana, Fialu, Gazdíka, Kalouska...
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Poté budeme neustále vykřikovat, že s trestně stíhanými lidmi se nejedná! Jak dopadne trestní oznámení u policie je jasné. Každodenní propaganda nedá pokoj a nechce se vzdát debilizačních nástrojů. Kdo postaví vládu, když budou všichni trestně stíhání? Kolik budou stát nejlepší právníci? Bude stačit miliarda? Spravedlnost se vždy jistí penězi! Všichni jen slovně útočí, veřejně sdělují kdo krade a lže a tím celé divadlo končí. Tisíc zlodějen přebíjí politický hon na Babiše. Je správný čas na generální občanské nepokoje? Nebo cizí panstvo opět Čechy prodá i s územím? Jaký bude souboj 10 milionů občanů, proti hrstce parazitů?

Za vše může Babiš, Okamura, Komunisti a voliči, kteří podlehli agentům Moskvy

Putin má své agenty všude a ovlivnit volby v Česku je maličkost proti USA. Demokratický blok, který převážně tvoří zanikající strany, prolezlé letitou korupcí a o stejných lidech, nějak ztratili paměť.Co dělali v nedávné době plné zločinných spolčení, bezbřehé korupce a výprodejem vlastních zdrojů? Byli tam před 28 lety a jsou tu dnes! Úspěšně škodí dál a drze požadují funkce a peníze. Z národních výborů do těch parlamentních, je pro mnohé strategický přesun v čase, za lepší životní etapou.

Nacvičené gesta politických lídrů v rolích pozérů

Den co den se ohání bojem za svobodu, bojem za demokracii a nedají s tím pokoj od rána do večera. Už to vypadalo, že s tím přestanou, ale opak je pravdou. Opět je tu ještě větší ohrožení Ruskem než včera a vlastně je tak velké, že by bylo na místě vyhlásit Moskvě válku? Evropská města jsou často v plamenech, zažívají přebírání části území a před zhroucením je dělí jen čas. U nás zatím klid před bouří, protože se daří nové osídlovatele vozit nějak podivně a tajně. Prostě kolaborace ve prospěch cizí moci má u nás tradici. Z kriminálních uskupení se přemístila na politické špičky EU a sebou stáhla i společenskou smetánku. Všechny najdete u zdroje a tam, kde jsou miliardy, které je možno snadno ukrást pro sebe a kde je dostatek, pro korumpování politických lídrů členských států EU.

V nenávisti a ostouzení Ruska včetně prezidenta Putina vedou jednoznačně Česká média

Tolik urážek, ponižování, zesměšňování a projevů nenávisti ke všemu ruskému se neslo i celou návštěvu prezidenta Zemana. Celá delegace včetně papalášů silových korporací byla upozaděna a nikdo z mediálních prestitutů ani nepípl a nedovolil si skutečnou vládu byznysu kritizovat. S prezidentem odletěli do Ruska i velcí šéfové a vlastníci všeho, co lze v Čechách vlastnit, včetně akcií médií, deníků a hlavně s vlivem na Čt. Překážet vrchnosti při jednání o miliardách, znamená rychlý konec po jednom telefonu i z letícího letadla. Je v tom zavrtané nějaké velké Šídlo, nebo Sezname otevři se. Mladí a chytří kluci a holky ze světa internetových medií moc dobře vědí, kdy se mává a kdy hrozí!

Politické předvolební divadlo se přeneslo z Čech do Ruska. Zemanovy protikandidáti si užívali demokratické kanonády na účet hlavy státu

Co kandidát, to válečník na frontě v Rusku, za demokracii a svobodu.  Jednomu se do Ruska nechce a druhý tam pojede vyhlásit válku a další sankce. Další je pomýlený a šanci se vydrápat na podium a promluvit k davům nedostal. Možná se dočkáme dojemné politické písně pro masy. Prostě umělci trpí za lid rádi a pak to v tvorbě uplatní. Tím jejich politické poslaní zpravidla končí a začínají počítat, kdo jim za propagandu zaplatí. V historii komedianti moc dobře věděli, na kterém hradě je více zdrojů, a tam putovali. Kandidáti bez šancí se vymluví na Putina a jeho špiony, kteří jsou obzvlášť rafinovaní a dokonce umí i česky. Celé letošní volby byly jen o tom, kdo více zaharaší ruskou kartou a agenty. Ta samá propaganda se přelévá do prezidentské volby i s miliony na kampaně. Co to znamená a jak se na to dívat. Patrně demokraticky vyhrají peníze a je jisté, že všichni ostatní prohrají. Co je zvrácenější víc, je otázka pro celou společnost?

Strach, neznalost a výzvy celebrit

S tím se stále méně u lidí boduje.Stále méně lidi zajímá, co řekla herečka či pěvecká hvězdička a jak děti hlasovali při volbách na nečisto ve školách. Z demonstrací o pár desítek lidí jsou prestituti schopni udělat  druhý samet. K dokonalé propagandě patří i hudebně podbarvený záběr na hrdiny. Morálně zvrácené celebrity už nejsou ti národní umělci, kteří burcovali proti socialismu. Ruskou kartou hrají končící lidé jedné zlodějské etapy, jako jejich politických partají. Něco se s epochálním podvodem a připravovaným otroctvím musí stát a odpor bude na místě. Opět se nám úspěšně politici přeskupí, až přijde správný čas. Ještě se ovšem pokusí, ve jménu svobody a demokracie ji lidem ukrást, tedy to málo fragmentů, které z ní zbyly.

Cesta prezidenta Zemana do Soči má zcela zásadní geopolitický význam vojenské strategie. Všichni tuší, že vzájemné vraždění Čechů a Rusů jen tak lehce nebude. Češi Putinovi válku nevyhlásí i přes ostudnou provokaci na jeho hranicích. Stejně by téměř všichni utekli k nepříteli na teplý čaj ze samovaru. Rusko rozhodně není hrozba! Největší ohrožení jsou naši vlastní politici podporující islamizaci a mocensky posedlí psychopati v EU a celé politické vedení NATO.

Naturel a kolektivní slovanské uvažování je naděje na mír a dobrou formu spolupráce. Je rok 2017 a lidé se myšlenkově posouvají díky informačním technologiím. Orientace a chápání politických intrik včetně jednání proti vlastním lidem naráží na odpor. Lidé se již naučili chápat podlost a neupřímnost politiků a rozlišovací schopnosti se neustále zvětšují. Nepřátelství mezi národy vždy vyvolají politici a nikde ne občané. Lidé sousedovi nepůjdou po krku, dokud mezi ně nevstoupí politik a řekne ,, zabíjejte se." Snaha vyměnit populaci míšením ras je jedna z odzkoušených vojenských i politických strategií. Vše, co se odehrává, není aktem humanity ale čisté vypočítavosti a touha panstva po mamonu a moci. Vše, co současné vedení EU i nevládní uskupení dělá, je jedna velká zrada. Náši politici  se neustále hrbí a lokajsky papouškují, co jim nadiktují. Doslova nemají schopnost věcně i odborně oponovat a nedokáží využít ověřené historické pravdy. Sledovat jejich projevy v Bruselu, je doslova ostudné a ponižující. Nedokáží se postavit vydírání a sprostému vyhrožování jak za protektorátu. Společné řešení je diktát bez remcání. Za prachy klidně importují do EU i Eskymáky s rodinami.

Propaganda správné cesty

Miliardy použité na debilizaci a propagaci vymytí hlav. Tak obrovské množství prostředků, mediální krytí a celá šaráda nemá kýžený výsledek. Čím to, že lidé se už přestávají bát a šijí do politiků z leva i z prava? Nebojí se nazvat NATO zločineckou organizací a stejně tak Brusel, hnízdem korporátních fašistů. Tisíce placených strašáků a co dál s nimi? V tom již mají lidé jasno. Propaganda zadusí vlastní tvůrce a se ztrátou koryt budou škodit na jiných úrovních a v jiných pozicích. Mezi parazity a dělnou populací probíhá permanentní boj o zdroje.

Tendence vývoje bude chaos, stupidita a urážející žaloby

Současná zkorumpovaná politická elita Bruselu, je beznadějně neschopná a líná. Ničím neoslovují, nemají soudnost, neumí správně reagovat na potřeby dnešní doby. Rozpad EU je nezadržitelný a drží se z posledního jen penězi, vydíráním a zastrašováním. Státy V4 jako lokajové Evropskému panstvu odmítají sloužit. Jen prodejní politici tvrdí opak. Strach z vlastních lidí, je doslova žene k šílenství.Velkopanský projekt 4. říše se hroutí.Opatrná podpora setrvání v EU je labutí zpěv politiků. Dvojí obraz postojů je politická strategie a divadlo pro občany.Tolik se bojí pravého obrazu reality, že ji každodenně zapírají a vytváří jinou.

Ze všech stran okrádaní Češi od vlastních i cizích elit, jdou k soudu za důsledky dobyvačných válek Západu. Jak je možné, že tuto pravdivou argumentaci nikdy naši zástupci lidu nepoužili?

Máme platit a snižovat stále svoji životní úroveň za válečné zločince a přisluhovače? Státy V4 musí ignorovat papaláše z EU. Už dávno měla být na ně podaná žaloba, za vedení útočných válek a za likvidaci suverénních států, za ohrožení bezpečnosti a vraždění Evropanů jejich rozhodnutím, přijímat nekompatibilní, agresivní, nábožensky povýšenou a pologramotnou kulturu. Tady je jejich výsledek oslavované vraždy prezidenta Libye Muamara Kaddafího a válek v Africe.

To je zahraniční politika EU a její humanitární hodnoty. Vždy nás zradili a prodali i s územím a dnes nás budou soudit! Jsou to váleční zločinci, kteří krev na rukou zakrývají Ruskou hrozbou. Co si to vůbec dovolují k našemu kulturnímu národu, který nikomu nevyhlásil válku a neraboval cizí zdroje? Pokud se pohnou 4 miliony afričanů směr Evropa, pak politici  kteří nic nedělají uvidí Armagedon. Fakta o příčinách válek v Africe a Kosovu se překrucují a jako vždy, historii píší vítězové!

Bude zajímavé sledovat nikým nevolené vládce z Bruselu a poskoky NATO, kam budou tlačit masy a s jakým novým cílem? Od islamizace a výměny obyvatel neustoupí. Islám do všech států EU patří a toto bude tabu! Z naší otrocké práce, nás zachrání jedině úspěšná migrace? Jak budou hájit české zájmy naši europoslanci? Jako vždy- nijak, hlavně že to sype. V Čechách budou nadále probíhat boje o poslední zbytky moci ponechané Bruselem a i ten největší odpor se nakonec poddá.  Až dojdou zdroje, dojdou bojovníci za jejich demokracii. Vše je postaveno na penězích a velikost svobody je jiná pro lidi v bídě, jiná pro celebritu na amfetaminu a stejno tak pro papaláše sedícího ve 20 dozorčích radách, nebo pro 10 zbytečných politických náměstků pasoucích se u ministrů.Pravá jednota společnosti je v politicko sociálním nihilismu otroků a panstvem.

Ideálem nové společnosti je hromadné zchudnutí všech. Mulati, Muslim s 8 manželkami a 15 dětmi a skrytý přídělový systém, na kterém se pracuje. Otravné výzvy k sjednocení, vyvolávají doslova odpor a chuť potrestat čakanem neziskové úderky. Kdo v budoucím čase zlikviduje pojem demokracie? Budou to ti lidé, kteří ji dnes do roztrhání těla obhajují. Epidemie tuposti a stupidního uvažování jde přes mozky vzdělanců, celebrit, docentů a ti jediní tvoří onu jednotu s politiky, po které volá hlas lidu.

Jaká budoucnost šťastných lidí vznikne v každodenních věčných ohních evropských měst, politických ambicích a krvi našich dětí na ulicích?

(převzato z Profilu)

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Válek: U části občanů je nereálné platbu za zdravotní péči vymoci

19:05 Ministr Válek: U části občanů je nereálné platbu za zdravotní péči vymoci

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 23. května 2024 – reakce na interpelaci poslankyně Schill…