Primátor Čeřovský: Budyšín je dlouholetým partnerským městem Jablonce

02.12.2019 17:21 | Zprávy
autor: PV

Dvacet let spolupráce slaví letos ZŠ Liberecká a Lužickosrbská základní a střední škola v Budyšíně.

Primátor Čeřovský: Budyšín je dlouholetým partnerským městem Jablonce
Foto: ODS
Popisek: ODS

 Delegaci z partnerského školy přijal v pondělí 2. prosince primátor Jiří Čeřovský v obřadní síni radnice. Odpoledne pak pokračovalo společným koncertem v kostele sv. Anny a rozsvícením vánočního stromu v areálu školy v Liberecké ulici.  

V obřadní síni jablonecké radnice se v pondělí odpoledne sešlo s primátorem Jiřím Čeřovským 33 žáků od 2. do 9. třídy partnerské lužickosrbské školy v Budyšíně. „Ještě před měsícem jsem byl ředitelem školy, se kterou máte partnerství, a dnes vás vítám jako primátor města,“ usmíval se Jiří Čeřovský. „Jako ředitel jsem rád, že jste přijali pozvání a přijeli si s námi připomenout dvacet let partnerství mezi školami. Budyšín je dlouholetým partnerským městem Jablonce. Setkávají se nejvyšší představitelé obou měst, ale za důležitější považují, že se setkávají občané a právě školy třeba u společných projektů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení

13:05 Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Zdeňku Šarapatkovi.