Primátor Hřib: ODS by měla přestat se strašením Pražanů

13.06.2021 9:15 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k informacím o zavedení mýta v Praze

Primátor Hřib: ODS by měla přestat se strašením Pražanů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib

Mýto v Praze? Tohle volební období se určitě zavádět nebude. Pražská ODS by měla přestat se strašením Pražanů prostřednictvím svých manipulativních vyjádření.

Pojďme si říct fakta a uvést situaci kolem mýta na pravou míru:

Do budoucna se Praha mýtu nevyhne. Bez této veřejně známé podmínky totiž nejde zkolaudovat okruh. To v ODS samozřejmě dobře vědí a s mýtem za daných podmínek souhlasili i dva dřívější primátoři ODS (viz citace v grafice).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Macinka: Gesto, které překračuje hranice běžné diplomacie

13:05 Ministr Macinka: Gesto, které překračuje hranice běžné diplomacie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání se spolkovým ministrem zahraničních věcí Jo…