Primátor Hřib: Pražská koalice se shodla na řešení v pražských plynárnách

15.04.2019 22:44 | Zprávy
autor: PV

Koalice se dnes shodla, že problémy v pražských plynárnách budou řešeny postupně. Především dojde k zániku společnosti Pražská plynárenská Holding, a.s., která je nyní pouze prázdnou skořápkou bez zaměstnanců.

Primátor Hřib:  Pražská koalice se shodla na řešení v pražských plynárnách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídr České pirátské strany a nový primátor Prahy Zdeněk Hřib

Tento krok ušetří několik milionů korun ročně na odměnách představenstva a dozorčí rady. Tím také koalice splní program v oblasti přístupu k městským společnostem. Další kroky budou naplánovány v květnu.

Aktuálně dojde k výměně členů dozorčí rady společnosti Pražská plynárenská distribuce, a.s. Tímto krokem bude zároveň odvolán pravomocně odsouzený Karel Březina z její dozorčí rady.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Tejc: Nejedná se o zásah do struktury ani o oslabování nezávislosti soudů

15:14 Ministr Tejc: Nejedná se o zásah do struktury ani o oslabování nezávislosti soudů

Reakce ministra spravedlnosti Jeronýma Tejce na vyjádření Soudcovské unie