Primátor Jura: Chodníky podél ulice Vrahovická budou v novém

17.08.2022 10:23

Radní na svém posledním jednání schválili zahájení zadávacího řízení podlimitní veřejné zakázky na stavební práce „Chodníky podél ulice Vrahovická - úsek I“ zadávaného ve zjednodušeném podlimitním řízení.

Primátor Jura: Chodníky podél ulice Vrahovická budou v novém
Foto: Město Prostějov
Popisek: František Jura

Konkrétně se bude jednat o rekonstrukci chodníků a vjezdů - po severní straně ulice – od mostu přes řeku Hloučelu po most přes Romži - úsek I. Projekt o celkové délce chodníků 689 metrů má pět úseků. 

Anketa

Půjdete volit do Senátu?

hlasovalo: 14781 lidí

„První část v délce 232 metrů zahrnuje úsek ulice Vrahovická mezi křižovatkami s ulicemi Tovární a Smetanova. Půjde o kompletní vybourání všech stávajících konstrukcí chodníků. Nové kryty chodníků jsou navrženy z betonové zámkové dlažby, vjezdy mimo chodník z betonové zatravňovací dlažby. Dojde i k rekonstrukci veškerých prvků odvodnění. Na křížení s komunikací ulice Smetanova je navrženo místo pro přecházení chodců,“ vysvětlil budoucí práce první muž radnice primátor František Jura.

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky (úsek I) je 4,57 milionu korun (bez DPH).Celková předpokládaná hodnota díla všech úseků je 11,72 milionu korun (bez DPH).Požadovaná doba dokončení prvního úseku je nejpozději do 30. 11. 2022 s předpokladem zahájení prací do 15. 09. 2022.Nabídky budou hodnocenyna základě ekonomické výhodnosti.Tato stavební akce bude financována výhradně z prostředků města.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Zodpovědnost

Dobrý den, napadlo vás, že to, že jste nepřekročil 20% není Vaše vina, že Vy jste proto udělal maximum, ale víc lidí Vás nevolilo jen kvůli ANO? Vždyť i politici z jiných stran Vás chválí, ale kvůli značnce s Vámi nechtějí jít do koalice? Neuvažujete o změne strany?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeňský KV KSČM: Stanovisko k aktuální politické situaci

6:32 Plzeňský KV KSČM: Stanovisko k aktuální politické situaci

KV KSČM na svém zasedání dne 26.9.2022 vyjádřil poděkování všem členům a sympatizantům strany, kteří…