Primátor Macura: Město prodá legendární Spolek, Ostravané však o oblíbenou restauraci nepřijdou

08.03.2021 9:15 | Zprávy
autor: PV

Legendární a vyhledávanou restauraci Spolek v Moravské Ostravě čeká rozsáhlá rekonstrukce, po které bude – v nové a vyšší kvalitě - i dále sloužit svému účelu.

Primátor Macura: Město prodá legendární Spolek, Ostravané však o oblíbenou restauraci nepřijdou
Foto: Daniela Černá
Popisek: Primátor Ostravy Tomáš Macura

Provozovat ji bude i se zahrádkou společnost Labadia max, které město prodá pozemek s dvoupodlažní, celopodsklepenou budovou, umístěnou v lukrativní lokalitě v místě křížení ulic Nádražní a Jurečkova a současně pronajme sousední pozemek, na němž se nachází venkovní zahrádka.

Podmínkou je, že historický objekt nový majitel kompletně opraví a zrekonstruuje. Rozhodli o tom zastupitelé na svém zasedání ve středu 3. března.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Posseltovi roztleskávači opět nezklamali

16:04 Rajchl (PRO): Posseltovi roztleskávači opět nezklamali

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke snaze SPD zakázat sjezd Sudetoněmeckého landsmnšaf…