Primátor Měřínský: Hasiči chtějí dovybavit svou novou stanici

28.03.2020 13:06

O dotaci ve výši sto padesát tisíc korun požádali město přerovští hasiči. Peníze chtějí použít na vybavení nově vybudované hasičské stanice. Letos je totiž čeká stěhování z jejich dlouholetého a už nevyhovujícího sídla - ze Šířavy se přemístí do zbrojnice v ulici 9. května.

Primátor Měřínský: Hasiči chtějí dovybavit svou novou stanici
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„Potřebují tam dovybavit prostor garáží zásahových vozidel, prostor chemické, technické, strojní a spojové služby, sklady, šatny mužstva a také prostor pro fyzickou přípravu příslušníků,“ shrnul přerovský primátor Petr Měřínský. Hasiči předpokládají, že za vybavení zaplatí 430 tisíc korun - část pokryjí financemi z prostředků Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, část by mohlo do nové zbrojnice vložit město Přerov.

Radní už s poskytnutím dotace souhlasili, hlasovat o ní budou ještě zastupitelé.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Navrátil (KDU-ČSL): Kraj opět přispěje na zvýšení kvality sociálních služeb

16:47 Navrátil (KDU-ČSL): Kraj opět přispěje na zvýšení kvality sociálních služeb

Celkem 40 milionů korun rozdělí Moravskoslezský kraj mezi poskytovatele sociálních služeb v regionu.…