Primátor Nedvědický: Ústí nad Labem podepsalo memorandum

07.12.2023 11:02 | Tisková zpráva
autor: PV

Cílem memoranda je spolupráce měst a obcí ORP, které jsou dotčeny vysokorychlostní tratí (VRT). Deklaruje koordinaci aktivit souvisejících s přípravou a realizací nového železničního spojení Praha – Drážďany.

Primátor Nedvědický: Ústí nad Labem podepsalo memorandum
Foto: archiv politika
Popisek: primátor Ústí nad Labem Petr Nedvědický (ANO)

Zaměřuje se na hájení práva na příznivé životní prostředí obyvatel regionu, zasazování se o trvale udržitelný rozvoj zdejších obcí, ochraně zemědělského půdního fondu, přírody, zdraví a majetku místních občanů a komunit před negativními dopady realizace VRT a při prosazování jiných práv a oprávněných zájmů místních samospráv a obyvatel regionu. „Pro nás je zcela zásadní vyloučení nákladní dopravy z centra města,“ sdělil primátor Ústí nad Labem Petr Nedvědický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Macinkovy SMS

Je pravda, že se jimi na váš podnět zabývá i NCOZ? Proč zrovna oni? Já chápu, že jste je předal policii a nechápu, že vám je vůbec poslal, ale proč NCOZ? Poslal vám je přeci jeden člověk, takže nejde o organizovaný zločin nebo já to nechápu. Děkuji za vysvětlení. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Tak silná ta důvěra v prezidenta, že překonává i zákony matematiky

22:33 Komínek (KSČM): Tak silná ta důvěra v prezidenta, že překonává i zákony matematiky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře prezidenta.