Policista si v úterý 11. června v půl sedmé v podvečer u zastávky Lipová všiml ležícího muže s hůlkou. Lidé na zastávce policistovi sdělili, že muž je pravděpodobně opilý. „Jestli je ten člověk opilý nebo zraněný je v dané chvíli jedno,“ uvedl poručík Třebický, který se následně pokusil s ležícím mužem komunikovat. Ten uvedl, že jej bolí plíce a trpí epilepsií. Jeden muž z hloučku přihlížejících pomohl policistovi posadit nemocného muže na lavičku a přivolat záchrannou službu.
Za to, že pomohl člověku v nouzi, obdržel policista od primátora ocenění za záchranu lidského života. „Byl bych rád, kdybychom měli ve městě více takových lidí, jako jste vy,“ uvedl primátor Nedvědický.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
ocenění , policista , primátor , Ústí nad Labem , ANO , Nedvědický
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnosti dalších blackoutů.
- 21:02 Udženija (ODS): Pražští záchranáři patří mezi světovou špičku
- 19:03 Kolář (TOP 09): Svou kariéru založili na kritice EU a volání po její destrukci
- 18:02 Farský (STAN): Odhodlání, jaké v sobě mají Ukrajinci, ruské rakety nezdolají
- 17:03 Mašek (ANO): Makali jste celý život – a teď vás prostě oškubou
- 16:04 Senátor Fischer: Spolek Svatopluk a nedůvěra ve volby? Sedněte si do volební komise