Primátor Nwelati: Pluhárna se dočká nové střechy i dalšího využití

22.06.2022 13:05 | Zprávy
autor: PV

Rada města na svém pondělním jednání schválila vyhlášení veřejné zakázky na rekonstrukci střechy Pluhárny včetně krovů.

Primátor Nwelati: Pluhárna se dočká nové střechy i dalšího využití
Foto: Hans Štembera
Popisek: Raduan Nwelati

Brownfield nedaleko střední průmyslové školy, který město nedávno získalo od kraje, potřebuje rekonstrukci, aby opět mohl sloužit obyvatelům Mladé Boleslavi. 

Základ oprav bude nová střecha, aby do objektu nezatékalo. „Proto jsme vyhlásili veřejnou zakázku, celková cena rekonstrukce by měla být zhruba 11 milionů korun, a rádi bychom začali už letos na podzim,“ uvedl primátor města Raduan Nwelati. Dodal také, že finanční podporu na tento projekt přislíbil také Nadační fond Škoda Auto.

Vedení města také aktuálně řeší další možnosti budoucího využití tohoto variabilního prostoru. „Jeví se to jako ideální prostor pro vznik komunitního centra, kde by mohly probíhat nejrůznější kulturní, sportovní a volnočasové aktivity,“ řekl primátor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kavij (KSČM): Střípky z návštěvy Petra Pavla v Olomouckém kraji

16:14 Kavij (KSČM): Střípky z návštěvy Petra Pavla v Olomouckém kraji

Prezident Petr Pavel, mediálně vytvářený kult osobnosti končí svoji další ze série spanilých jízd …