Primátor Paparega: I letos podpoří teplárenská společnost město Most částkou půl milionu korun

16.7.2017 7:35 dop.

Primátor města Mostu Jan Paparega a generální ředitel United Energy Milan Boháček podepsali v pořadí již čtrnáctý dodatek k Dohodě o vzájemné spolupráci. V letošním roce podpoří United Energy město Most, tak jako v předchozích letech, částkou 500 tisíc korun. Za jedenáct let spolupráce tak přispěla teplárenská společnost městu jen na základě ročních dodatků celkovou částkou 6 500 000 korun.

Primátor Paparega: I letos podpoří teplárenská společnost město Most částkou půl milionu korun
Foto: archiv primátora
Popisek: Primátor Mostu Jan Paparega (BPP za volební stranu Severočeši Most)

Letošní dodatek smlouvy zahrnuje zejména podporu sportu, kultury a volnočasových aktivit dětí, mládeže i obyvatel v celkové výši 435 000 korun. Zbylé finanční prostředky budou rozděleny mezi HOSPIC v Mostě (50 tis. na pořízení PVC do chodeb a pokojů pacientů) a rudolický útulek pro opuštěná a zatoulaná zvířata.

Spolupráci v letošním roce svým podpisem stvrdil generální ředitel komořanské teplárny i se starostkou města Litvínova Kamilou Bláhovou. Také město Litvínov podpoří teplárna částkou půl milionu korun. Celkově tak přispěla United Energy Litvínovu na základě ročních dodatků částkou 5 730 000.

Nejvíce podporovanou oblastí v letošním roce bude vzdělávání (305 tis. Kč), následované kulturou a volnočasovými aktivitami obyvatel (195 tis. Kč). Sponzorský dar ve výši 200 tisíc korun například poputuje ZŠ a MŠ v Ruské ulici na vybavení školní kuchyně, ZŠ a MŠ Janov 50 tisíc korun na vybavení tříd nábytkem či ZUŠ v Podkrušnohorské na vydání výpravného nástěnného kalendáře výtvarného oboru u příležitosti 70. let působení školy.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Připouštíte, že policie někdy selže

V poslední době je to bohužel čím dál častější jev. Vy za ním vidíte generační obměnu. Co ale třeba vyčerpanost policistů? Podle mě jich máme málo. Není třeba vyřešit i toto? A co třeba jejich financování?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…