Primátor Zámečník: Nabídka na farmářských trzích se bude průběžně měnit podle ročního období

23.03.2019 7:37 | Zprávy
autor: PV

S příchodem jara se k radnici vrátily farmářské trhy

Primátor Zámečník: Nabídka na farmářských trzích se bude průběžně měnit podle ročního období
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Jaroslav Zámečník - liberecký zastupitel

Symbolicky na první jarní den odstartovala letošní sezona městských farmářských trhů u radnice, respektive „u vodotrysků“ před OC Plaza. Tržnice s průměrně 15 stánky bude otevřená každý čtvrtek v době od 7.30 do 14.00 hodin.

Zahájení sezony farmářských trhů si nenechal ujít ani primátor Liberce Jaroslav Zámečník. „Rád bych pozval všechny Liberečany, ať se na naše trhy určitě přijdou podívat. Nabídka je zajímavá a navíc se bude průběžně měnit podle ročního období," konstatoval primátor.

Návštěvníci trhů se mohou těšit na osvědčené prodejce, kteří nabídnou čerstvou ovoce a zeleninu, pečivo, maso s uzeniny, sýry, koření a spoustu dalšího zboží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kordová Marvanová: Navrhujeme kompetenci NKÚ nad hospodařením médií veřejné služby

23:08 Kordová Marvanová: Navrhujeme kompetenci NKÚ nad hospodařením médií veřejné služby

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. května 2026 k senátnímu návrhu novely ústavy